» » » K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir

Etiketler

Adana işi film indir Ali Kundilli 2015 indir Arka Sokaklar 10.Sezon indir Ash Şeytanın Ölüsüne Karşı - Ash vs Evil Dead 1.Sezon 1.Bölüm (HDTV x264) Türkçe Dublaj indir Ash Şeytanın Ölüsüne Karşı - Ash vs Evil Dead 1.Sezon 2.Bölüm (HDTV x264) Türkçe Dublaj indir Ay Büyürken Uyuyamam 2011 Film indir Ay Büyürken Uyuyamam Tek Link Full indir Aşk Oyunu Film indir Baba Ben Zombi Oldum 2 2014 Türkçe Dublaj indir Bana Adını Sor 2015 Film indir Believe BRRip Dağ 2012 indir Format gazisi Hababam Sınıfı indir Hababam Sınıfı Uyanıyor 1080p HD indir Hababam Sınıfı Uyanıyor 1977 Film indir Hayalet Dayı Sansürsüz indir inanç Length Longmire 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe turbobit indir Longmire 3.Sezon Türkçe Dublaj indir Longmire 3.Sezon Türkçe Tek Link indir mahveden Merlin 1.Sezon Türkçe Dublaj indir Merlin 1.Sezon Türkçe Tek Link indir Merlin 3.Sezon Türkçe Dublaj Full indir Merlin Tüm Bölümler Türkçe Dublaj Full indir Outsiders 1.Sezon Tüm Bölümler (720p HDTV) Türkçe Altyazılı indir Person of Interest - Şüpheli Şahıs 4.Sezon 4.Bölüm (BDRip x264) Türkçe Dublaj indir Terra Nova 1.Sezon Tüm Bölümler Full Türkçe indir Terra Nova 1.Sezon Türkçe Dublaj indir The Walking Dead Full indir The Walking Dead Türkçe indir Unutursam Fısılda 2014 Tek Link Film indir Vali Tek Link Film indir Vay Başıma Gelenler 2 buçuk Full indir Yanlış Kapı 2015 720p Türkçe HD indir Zenne Dancer Film indir
Popüler
K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir

K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir
K-Lite Codec Pack bugüne kadar oluşturulan codec iyi paketlerinin biridir. Bunlar dinlemek ve en popüler multimedya formatlarını izleyebilirsiniz tüm önemli codec vardır.

K-Lite belki çeşitli video ve ses dosyalarını üremesi için en uygun zaman en ünlü codec paketidir. Orada farklı ihtiyaçlar ve tercihleri ​​için 4 farklı versiyonlarıdır ve karşılaştığınız gerçekte kullanılan tüm formatları için destek içerir. Temel versiyonu bir video hakkındaki bilgileri görüntülemek için sadece en temel biçimleri DivX, XviD, MP3, AC3 / DTS, filtre ve altyazı programı desteği sunuyor. Sadece sıradan ve standart AVI dosyalarını bakmak kullanıcılar için yeterli.

K-Lite codec paketi Codeck ve ilgili araçlar topluluğudur. Codec bu dosyaları inceleyen imkansız onlar olmadan kodlama ve çözme ses ve video dosyaları için gereklidir. K-Lite Codeck Pack tüm video dosyalarını oynatmak için uygun ve güvenli bir çözümdür. Bu ürün tüm popüler ve o kadar popüler video formatlarını kullanmanızı sağlayacak.

Standart (Standart) sürümü başlangıca kıyasla bazı ek özellikler içerir. Bu video dosyaları için mükemmel bir oyuncu Media Player Classic içerir. O da bir DVD-öylesine oynatmak için (iyi) desteği vardır. Bu paket, ara kullanıcılar için önerilir.

Tam (Full) sürümü birçok özellik dapalnitelni vardır. Bu kaybı olmadan birden fazla ses formatları oynatma destekler. Kodlama için kullanılabilir VFW / ACM codec bileşenleri içerir. Birden fazla ses ve video formatları için var oynatma desteği. Bu paket ileri düzey kullanıcılar için uygundur.

Mega (Mega) sürümü neredeyse dolu aynı içeriği, ama aynı zamanda bu tür DirectShow filtreleri, VFW / ACM codec gibi bazı ekstralar içeriyor.


K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir

K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir
http://turbobit.net/gnpi5yg3oa6v/K-Lite.Codec.Pack.11.3.6.Mega_Full_Standard_Basic.Update.rar.html

K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir
http://uploaded.net/file/i8o706p9/K-Lite.Codec.Pack.11.3.6.Mega_Full_Standard_Basic.Update.rar

K-Lite Codec Pack 11.3.6 Mega/Full/Standard | Full indir
https://uptobox.com/t0vgflracqri/K-Lite.Codec.Pack.11.3.6.Mega_Full_Standard_Basic.Update.rar
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Çok Yakında Divxim.Com'da

Dönerse Senindir Full indir Kötü Çoçuk 2017 Full indir Halka 3 Türkçe Dublaj indir Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü 2017 Türkçe Dublaj indir Deli Aşk 2017 Full indir
{changeskin}