» » » ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir

Etiketler

Ali Kundilli 2015 indir Arka Sokaklar 10.Sezon indir Arka Sokaklar Dizi indir Ash Şeytanın Ölüsüne Karşı - Ash vs Evil Dead 1.Sezon 2.Bölüm (HDTV x264) Türkçe Dublaj indir Ay Büyürken Uyuyamam Tek Link Full indir Aşk Oyunu Film indir Aşk Sana Benzer 2015 Film indir Baba Ben Zombi Oldum 2 2014 Türkçe Dublaj indir Baba Ben Zombi Oldum 2 Film indir Türkçe Believe Bir Başka Ben 2013 Türkçe Dublaj indir Dağ 2012 indir Dağ Filmi indir gazisi Hababam Sınıfı indir Hababam Sınıfı Sansürsüz Full indir Hababam Sınıfı Uyanıyor 1977 Film indir Hayalet Dayı Sansürsüz indir hayatlarını inanç Longmire 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe turbobit indir Longmire 1.Sezon Türkçe Dublaj Full indir Longmire 3.Sezon Türkçe Tek Link indir mahveden Matroska Merlin 1.Sezon Türkçe Tek Link indir Merlin 3.Sezon Türkçe Dublaj Full indir Merlin 4.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj indir Outsiders 1.Sezon Tüm Bölümler (720p HDTV) Türkçe Altyazılı indir Person of Interest - Şüpheli Şahıs 4.Sezon 4.Bölüm (BDRip x264) Türkçe Dublaj indir Prison Break 1.Sezon Tüm Bölümler (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link indir Terra Nova 1.Sezon Türkçe Dublaj indir Terra Nova Türkçe Dublaj Tek Link indir The Walking Dead Türkçe indir Unutursam Fısılda 2014 Tek Link Film indir Unutursam Fısılda Film indir Vay Başıma Gelenler 2 buçuk Full indir Yanlış Kapı 2015 720p Türkçe HD indir yargılanmaktadır Çalsın Sazlar 2015 Tek Link indir
Popüler
ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir

ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir
Adobe Photoshop CC 2015 – performansı önemli ölçüde artırabilir yaratıcı fikirler için görüntüleri ve yeni fırsatlar ile çalışmak için en gelişmiş araçları içerir profesyonel dijital görüntüleme için kapsamlı bir çözüm. Üç boyutlu grafikler, iki boyutlu proje yanısıra {Spam bağlantı kaldırıldı} oluşturmak için yeni sezgisel araçları ve iş akışlarını kullanarak, olağanüstü bir doğrulukla görüntüleri düzenlemek

Adobe Photoshop CC 2015 Yaratıcı Cloud parçasıdır. Bu nedenle, onların serbest zaman kullanılabilir yeni sürümleri için en son güncellemeleri kullanıcılara ve erişim olduğunu. Bulutta Yayıncılık yetenekleri birden çok bilgisayar üzerinde dosyalarınızı düzenlemenize olanak sağlar. Behance ile bütünleşme yoluyla doğrudan program Adobe Photoshop CC 2015 den diğer kullanıcılarla projelerini paylaşabilir ve tüm dünyada tasarımcıların işlerini anında geri bildirim almak.

İyileştirmeler Akıllı Nesneler: otomatik olarak aynı dizinde onları ambalaj, dış dosyalara bağlantılar kaydedin. Mevcut gömülü akıllı nesneler akıllı nesneler bağlı dönüştürmek de mümkündür.

Kompozisyon katmanları Geliştirilmiş: bileşiminde diğer tüm katmanları değişiklikleri dağıtmak sonra şimdi görünürlük, konum, ya da ekran bir katman değiştirebilirsiniz, çünkü katmanlar ile çalışarak zaman kazanın ve. Buna ek olarak, her kompozisyon katman özelliklerini görüntüleyebilir ve Akıllı Nesne şarkılar katmanlar arasında geçiş.

Motion blur filtreleri kullanın: dairesel veya elips bulanıklık yaratmak için döndürme zaman bulanıklık efekti yanı sıra, herhangi bir kontur boyunca bulanıklığı ekleme etkisi döngü bulanıklık. Mekanizma Mercury Playback Engine, tüm filtreleri daha hızlı bulanıklık kullanmanıza olanak sağlar.

Odak alanları Mask: Photoshop programı görüntüde otomatik seçme odak alanları ile kendi maskelerini oluşturmaya başlamak verin. Bu özellik portreler ve alanın düşük derinliği ile diğer görüntüler için mükemmeldir ve mekanizma Mercury Grafik Motoru tür görüntülerin hızlı işlenmesini sağlar.

İçindekiler Gelişmiş düzenleme görünümü: araçları uygulanan yeni teknoloji “Content-Aware” yama içeriğine dayalı “ve” yavaşça alan degrade dolguyu mix (örneğin, gökyüzü) Moving “, içeriğinin görünümünde doldurun”, size bu yüzden En organik ve gerçekçi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha verimli “hızlı” kılavuzları: çalışma alanında birbirinden kesin mesafeden birden çok şekil veya nesneleri hizalamak zorunda unut. Şimdi nesneler arasındaki mesafe içeriği daha kesin yerleştirilmesi için, piksel görülebilir.

Kütüphane Typekit masaüstü bilgisayarlar için yazı tipleri: istenen yazı tipi kütüphanesi Typekit seçin masaüstü bilgisayar ile senkronize ve Photoshop yazı menüsünden hemen onlarla çalışmaya başlayacağız. Photoshop bile otomatik belgelerdeki eksik fontları değiştirebilirsiniz.

Arama yazı tipleri: İsme göre arama fontları gerçekleştirin ve anında favori göz atın.

Gelişmiş üç boyutlu yazdırma özellikleri: Artık yerleştirir ve nasıl Photoshop üçüncü taraf satıcıları 3D modelleme proje uygulamalarının ayarlanmasını kolaylaştırır 3D-örgü, düzeltilmiş tam olarak ne görebilirsiniz. Önizleme (WYSIWYG) doğru temsiline sayesinde yazdırmadan önce kendi modellerinin daha doğru bir görselleştirme geliştirin. Üç boyutlu yazıcılar ve servis sağlayıcılar bu tür baskı ve daha fazla sayıda destek kullanın.

Adobe Camera Raw 8 İyileştirmeler: Görüntü restorasyon bu modül geliştirilmiş doğruluk iyileştirmeler sayesinde, perspektif bozulmasını ortadan kaldırmak ve vinyetlerin oluşturmak. Buna ek olarak, etkileşimli çubuk grafikler erişimi öncesi ve değişikliklerden sonra, yanı sıra çok sayıda diğer özellikleri malzeme önizleme.

, Windows 8.1 için kalem cihazın çalışma rahat ve hızlı olasılığı alın ve daha sık örnekleme nedeniyle yumuşak fırça darbeleri keyfini: Windows 8.1 işletim sistemi kalem ile çalışmak için geliştirilmiş destek.

Ve daha fazlası
Ayrıca PNG çok büyük dosyalar için destek içerir; Tablolar 3D kodlama renk; Sony RAW ve Canon RAW, ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yeni video formatları.


NOT
PROGRAM SADECE 64 BİT DESTEKLEMEKTEDİR. 32 BİT SİSTEMLERDE ÇALIŞMAZ
Antivirusunuzu kapatıp çift tıklayın otomatik kurulur
ultra sıkıştırılmıştır.


ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir

ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir
http://turbobit.net/uwbth3zp82wd/ADOBE.PHOTOSHOP.CC.V2015.MULTI.WIN64-XFORCE.rar.html

ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir
http://uploaded.net/file/ur4v9fpy/ADOBE.PHOTOSHOP.CC.V2015.MULTI.WIN64-XFORCE.rar

ADOBE PHOTOSHOP CC 2015 | Full indir
https://uptobox.com/1zju17vg4si2/ADOBE.PHOTOSHOP.CC.V2015.MULTI.WIN64-XFORCE.rar
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Çok Yakında Divxim.Com'da

Dönerse Senindir Full indir Kötü Çoçuk 2017 Full indir Halka 3 Türkçe Dublaj indir Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü 2017 Türkçe Dublaj indir Deli Aşk 2017 Full indir
{changeskin}