» » » Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir
Popüler
Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir

Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir
Adobe Illustrator CC 19,Tüm zamanların en güçlü ve bağlantılı Illustrator® uygulaması ile tanışın. Yeni Dokunmatik Yazım aracı, metin üzerinde çok daha fazla kontrol sağlamanıza yardımcı olur: Fontu veya metni dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla her bir karakteri taşıyın, ölçeklendirin ve döndürün. Illustrator CC ile çalışmalarınızı doğrudan uygulamanın içinden paylaşabilir ve Adobe® Kuler®’den aldığınız renkleri eşitleyebilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir merkezde toplanıyor. Yalnızca Creative Cloud™’da.
Öne çıkan yeni özelliklere bakın
Yazıyla çalışmalarınızda daha güçlü yollara sahip olun. Birden çok dosyayı bir defada tam kontrolle yerleştirin ve bir fotoğraftan ürettiğiniz fırçayla içeriklerinizi oluşturun. Otomatik olarak oluşturulan CSS kodunu hızla kopyalayıp yapıştırabileceğinizi bilmenin rahatlığıyla web’e yönelik tasarımlarınızı kolaylıkla yapın.
Dokunmatik Yazım Aracı
Yazı ile yaratıcılıkta yepyeni bir düzeye adım atın. Artık her bir karakter farklı nesneler gibi hareket ediyor. Fontu dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi veya düzenleyebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla metin karakterlerini taşıyın, ölçekleyin ve döndürün. Fare, ekran kalemi veya çoklu dokunmatik aygıt seçeneklerinden dilediğinizi kullanın.
Creative Cloud’un bir parçası
Creative Cloud’un bir parçası olan Illustrator CC ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama aboneliği seçeneğiyle veya diğer tüm Adobe yaratıcı araçlarını içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.


NOT
PROGRAM SADECE 64 BİT DESTEKLEMEKTEDİR. 32 BİT SİSTEMLERDE ÇALIŞMAZ
KEYGEN CRACK İÇERMEKTE full yapamazssanız< bildirin yardım edelim
Dil: Rusça, İngilizce, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, Francais *, İbranice *, Macarca, Italiano, Nederlands, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Svenska, Türkçe, Ukraynaca, Čeština


Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir

Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir
http://turbobit.net/2vh3b7kf4zcl/ADOBE_ILLUSTRATOR_CC_V2015_MULTI_WIN64-XFORCE.rar.html

Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir
http://uploaded.net/file/cwwa7tjb/ADOBE_ILLUSTRATOR_CC_V2015_MULTI_WIN64-XFORCE.rar

Adobe Illustrator CC 19.1.1.35 Türkçe Full 2015 İndir
https://uptobox.com/io26enujhinh/ADOBE_ILLUSTRATOR_CC_V2015_MULTI_WIN64-XFORCE.rar
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Çok Yakında Divxim.Com'da

Dönerse Senindir Full indir Kötü Çoçuk 2017 Full indir Halka 3 Türkçe Dublaj indir Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü 2017 Türkçe Dublaj indir Deli Aşk 2017 Full indir
{changeskin}